KONTAKT

STRONA GŁÓWNA | OFERTA | TRASY | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI

+48 691 347 427

bus@przewozy-grzegorz.pl

Przewóz osób Polska - Holandia - Polska

POLSKA Świecko Kostrzyn nad Odrą Rzepin Sulęcin Witnica Gorzów Wlkp. Strzelce Krajeńskie Człopa Krzyż Wlkp. Wieleń Czarnków Chodzież Ujście Szamocin Piła Nakło n/Not. Więcbork Łobżenica Złotów Człuchów Chojnice Szczecinek Szczecin
NIEMCY Berlin Braunschweig Hannover Osnabrück Rheine Hamm Dortmund Essen Duisburg
HOLANDIA Amsterdam Rotterdam Zwolle Enschede Nijmegen Eindhoven Tilburg

Strona główna Oferta Trasy Kontakt

Copyright © 2018, KompSerwis.net.pl

   Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie  ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 r. ) dalej RODO, informuje, że:
   Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma: Licencjonowany Przewóz Osób GRZEGORZ z siedzibą w Skic 3/4, 77-400 Złotów. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu  sprzedaży usług, towarów bądź materiałów na podstawie art. 6 ust.1 pkt c RODO. Pana/Pani dane nie  będą przekazywane do państwa trzeciego, organizacji międzynarodowej. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez czas prowadzenia przez nas działalności, oraz w obowiązkowym okresie przechowywania dokumentacji ustalonym zgodnie z odrębnymi przepisami.
    Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
   Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usług i związanych z nią obowiązków.
POLITYKA PRYWATNOŚCI